Evia Top: Όλοι οι επιτυχόντες όλων των σχολείων του Δήμου Χαλκιδέων 90%

Πέμπτη, 29 Αυγούστου 2013

Όλοι οι επιτυχόντες όλων των σχολείων του Δήμου Χαλκιδέων 90%

1ο Λύκειο Χαλκίδας

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΜΙΧΑΗΛ       ΚΑΤΙΝΑ        ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)           ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ        ΦΑΝΗ ΑΛΙΚΗ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΟΠΑ


ΑΛΕΞΙΟΥ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΟΦΙΑ           ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)           ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΔΗΜΗΤΡΑ     ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ      ΑΣΠΑΙΤΕ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΑ     ΣΤΑΥΡΟΣ      ΕΙΡΗΝΗ         ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΝΥΦΑΝΤΗ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΧΡΗΣΤΟΣ      ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)       ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΒΑΡΕΛΑ       ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΟΠΑ

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΜΑΡΙΑ           ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΜΠ

ΒΕΡΓΗΣ        ΒΙΡΓΙΛΙΟΣ   ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ  ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)        ΑΠΘ

ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΒΟΡΓΙΑΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)         ΕΜΠ

ΓΑΒΡΙΛΗ      ΜΑΡΙΑ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΟΦΙΑ           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)          ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΑΛΑΝΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ      ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΓΑΛΑΝΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΛΑΜΠΡΙΝΗ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)      ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

ΓΕΡΑΛΗΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΜΑΡΙΑ           ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ          ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΛΕΝΗ          ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΚΠΑ

ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           ΕΛΕΝΗ          ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)    ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΑΡΙΒΕΡΗ    ΑΝΝΑ            ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΜΑΡΙΑ           ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΟΠΑ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ         ΕΙΡΗΝΗ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΓΑΘΗ          ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)            ΑΠΘ

ΔΗΜΑΚΟΥ   ΜΑΡΙΑΜ       ΧΡΗΣΤΟΣ      ΜΑΡΙΑ           ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)            ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ  ΜΑΡΙΑ          ΦΩΤΙΟΣ         ΙΟΥΛΙΑ         ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)       ΑΠΘ

ΔΟΥΚΑ         ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΚΠΑ

ΔΟΥΛΑΜΗΣ            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΠΑΥΛΟΣ       ΕΥΑΓΓΕΛΗ   ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΟΠΑ

ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑ         ΜΑΡΘΑ ΜΑΡΙΑ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΕΛΕΝΗ          ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΟΠΑ

ΔΡΟΣΑΤΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΗ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)      ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ        ΑΝΝΑ            ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ     ΒΑΙΤΣΑ         ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΜΠ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΛΟΥΚΡΗΤΙ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΜΑΡΙΑ           ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΧΡΗΣΤΟΣ      ΦΡΕΙΔΕΡΙ      ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)          ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΒΙΟΛΕΤΤΑ    ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)       ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΥ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΝΝΑ ΜΑΡ  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΚΑΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ     ΙΩΑΝΝΑ        ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)         ΕΚΠΑ

ΚΑΚΑΒΑ      ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΧΡΗΣΤΟΣ      ΜΑΡΙΝΑ        ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΚΑΜΠΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           ΦΩΤΙΟΣ         ΖΩΗ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)             ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ    ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΡΑΛΗ      ΕΛΛΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ         ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)     ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)       ΑΠΘ

ΚΑΡΓΑΣ       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)            ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΤΡΗΣ       ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΑΝΝΑ            ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΤΣΙΜΕΝΤΕ        ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ          ΑΣΠΑΣΙΑ      ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)            ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΕΦΑΛΑ ΚΑΡΛΗ  ΠΕΛΑΓΙΑ      ΔΗΜΟΣ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΚΗΡΥΚΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)         ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΦΩΤΙΟΣ         ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ            ΣΝΔ

ΚΟΝΤΟΠΙΔΗ           ΜΑΡΙΑ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑ     ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)         ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΟΥΚΟΥ      ΗΛΙΑΝΑ        ΣΠΥΡΟΣ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ            ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΥΡΜΠΑ   ΕΥΘΥΜΙΑ    ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΛΙΣΑΒΕΤ    ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΜΠ

ΚΟΥΡΟΥΜΠΑ         ΜΑΡΙΑ          ΚΟΣΜΑΣ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)           ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        ΑΣΤΕΡΙΟΣ     ΙΩΑΝΝΑ        ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΣΟΦΙΑ           ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΦΟΥ      ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΜΑΡΙΑ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΦΦΑΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)     ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΡΙΝΑ           ΗΛΕΚΤΡΑ    ΙΩΑΚΕΙΜ      ΜΑΡΟΥΛΑ   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΚΥΡΤΣΩΝΗΣ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ          ΣΟΦΙΑ           ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)       ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΜΑΡΙΑ           ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)   ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΚΩΣΤΟΥΛΑ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΩΤΗ            ΑΡΓΥΡΩ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΚΑΛΛΙΡΟΗ  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΛΑΖΑΡΙΔΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΣΟΦΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)        ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΙΑΣΚΟΥ     ΑΙΜΙΛΙΑ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.)         ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΔΑΡΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ      ΙΩΑΝΝΗΣ     ΙΩΑΝΝΑ        ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)         ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΑΚΡΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ           ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ &ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)           ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ    ΛΗΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ         ΧΡΗΣΤΟΣ      ΔΗΜΗΤΡΑ     ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)          ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΑΝΤΑ         ΜΑΡΙΑ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΚΥΡΙΑΚΗ     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ          ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ         ΠΑΥΛΟΣ       ΚΟΡΙΝΑ Σ     ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ        ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΩΗ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦ    ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΜΑΡΓΚΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ      ΓΕΩΡΓΙΑ       ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)  ΟΠΑ

ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ            ΑΣΣΥΝΟΥ     ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)    ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΝΔΡΕΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ)          ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΜΑΡΙΑ            ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)  ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΟΥΛΑΛΙ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΥΛΛΙ  ΡΕΝΤΙΝΑ       ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)       ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ        ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΜΠΑΜΠΑΡΑΚΟΣ  ΡΑΦΑΗΛ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)     ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ      ΜΑΡΙΑ           ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΡΔΑΚΑ            ΙΩΑΝΝΑ ΡΟΖΙΤΑ   ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΡΙΑ           ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΑΡΔΑΚΑ            ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ       ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΠΑΣΙΝΑ    ΕΛΕΝΗ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΑΡΙΑ           ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)             ΕΚΠΑ

ΜΠΛΑΚΛΕΡ            ΤΖΩΡΤΖ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ     ΑΝΤΡΙΟΥ ΒΙΒΙΑΝ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΜΠ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ  ΑΡΓΥΡΩ       ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)      ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΩΡΑΙΤΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΖΩΗ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ       ΜΑΡΙΑ           ΑΝΕΣΤΗΣ      ΑΡΤΕΜΙΣ       ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)          ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΝΙΚΟΒΙΑΣ   ΠΕΤΡΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ     ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ        ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)        ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΞΕΝΟΥ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΕΥΓΕΝΙΑ      ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)           ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ          ΝΙΚΗΤΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΡΓΥΡΩ        ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ          ΣΣΕ

ΟΥΡΛΙΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΡΓΥΡΩ        ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)            ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΙΡΗΝΗ         ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ        ΝΑΟΥΜ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΙΜΩΝ         ΗΡΑΚΛΗΣ     ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)         ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           ΒΑΓΙΑ            ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΜΠ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΦΩΤΕΙΝΗ      ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)      ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ     ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΝΝΑ            ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)      ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ          ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΣΟΦΙΑ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)            ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ           ΕΛΕΝΗ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΑ       ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)     ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΠΙΛΑ        ΜΑΡΙΝΑ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)            ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΠΠΑ         ΒΙΚΤΩΡΙΑ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΒΑΣΙΛΙΚΑ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)         ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΠΠΑ         ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΑΡΓΥΡΗ        ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)          ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΑΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΞΕΝΟΦΩΝ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ          ΣΣΕ

ΠΑΤΤΑΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΕΛΕΝΗ          ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)        ΑΠΘ

ΠΙΓΚΟΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΜΙΧΑΗΛ       ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΠΙΚΟΥΛΑ    ΕΥΑΝΘΙΑ     ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΙΤΣΟΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ     ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ       ΜΑΡΙΑ           ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΠΙΤΤΑΣ        ΡΑΦΑΗΛ      ΚΗΡΥΚΟΣ     ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ         ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ            ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΟΣΤΕΚΟΓΛΟΥ    ΑΙΜΙΛΙΑ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΘΗΝΑ         ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)            ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΡΟΚΑ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ            ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ           ΕΛΕΝΗ          ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)     ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΑΛΕΜΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ     ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ)       ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΣΑΡΑΝΤΑΡΗ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)          ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΣΜΠΡΙΝΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΑΡΙΝΑ        ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΟΛΩΜΑΚΟΥ        ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ           ΚΥΡΙΑΚΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΑ       ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)            ΑΠΘ

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΝΝΑ        ΗΛΙΑΣ           ΜΑΡΙΑ           ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ           ΦΑΙΔΩΝ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΣΟΦΙΑ           ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)       ΣΜΥΝ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ      ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΗ     ΑΛΙΚΗ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ   ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΣΟΦΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)        ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΑΝΑΓΡΑ    ΙΩΑΝΝΑ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΕΛΕΝΗ          ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)    ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΑΥΡΗΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)       ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΖΙΟΥΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΡΑΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΜΑΡΙΑ           ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. )  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ            ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΙΓΑΛΟΓΛΟΥ ΒΑΘΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΛΕΙΩ           ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΙΓΚΡΟΥ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ          ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)            ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ           ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ     ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)           ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ      ΞΑΚΟΥΣΤΙΑ           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΜΑΡΙΑ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)            ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΧΟΧΛΙΔΑΚΗ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ     ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)   ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

 

2ο Γενικό Λύκειο Χαλκίδας

ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.)       ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΛΕΝΗ          ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)         ΑΠΘ

ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΩΝ ΝΟΣ      ΙΩΑΝΝΑ        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)        ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.         ΕΚΠΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΕΥΣΤΑΘΙΑ    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ΕΚΚΛ ΑΚ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΑΝΝΑ            ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ           ΕΙΡΗΝΗ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΗ    ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)          ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΚΟΥΜΑΣ   ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΕΛΕΝΗ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)            ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΓΟΥΡΝΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΑΓΓΕΛΟΣ      ΖΩΗ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΟΥΚΑ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ         ΣΟΦΙΑ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΡΑΙΝΩ      ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΚΠΑ

ΖΟΥΡΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΩΝ ΝΟΣ      ΧΡΥΣΑΝΘΗ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ        ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΕΝΗ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΣΟΦΙΑ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)            ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ          ΚΩΝ ΝΑ        ΣΤΕΡΓΙΟΣ      ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ            ΔΗΜΗΤΡΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ          ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ           ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ)     ΑΣΠΑΙΤΕ

ΘΩΜΑΣ        ΚΩΝ ΝΟΣ     ΧΑΡΙΛΑΟΣ   ΓΡΑΜΜΑΤΙ   ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΙΤΣΚΙΔΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ    ΗΛΙΑΣ           ΜΑΡΙΑ           ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ           ΕΛΕΝΗ          ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΣΟΦΙΑ           ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)      ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΡΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΝΙΚΗ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)          ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΛΗ      ΑΝΝΑ            ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ          ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)           ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΡΚΑΛΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΜΑΡΙΑ           ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)  ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ          ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ            ΦΙΛΙΠΠΟΣ    ΚΥΡΙΑΚΗ     ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)         ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗ            ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΡΗΣ           ΜΑΡΙΑ           ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΚΑΤΣΟΥΝΗΣ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   ΣΟΦΙΑ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)   ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΕΧΡΙΩΤΗ  ΕΛΕΝΗ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΙΚΙΔΗ         ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)        ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΡΔΗ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΔΗΜΟΣ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)          ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΥΠΡΙΖΑ  ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΟΥΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)            ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ  ΜΑΡΙΑ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)            ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΛΑΜΠΡΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ     ΚΩΝ ΝΟΣ      ΕΛΕΝΗ          ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)      ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΕΜΠΕΣΗ   ΦΩΤΕΙΝΗ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)          ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΕΟΝΤΗ       ΚΩΝ ΝΑ ΕΛΕΝΗ     ΚΩΝ ΝΟΣ      ΜΑΡΙΑ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)            ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΛΙΝΑΡΔΟΣ   ΜΑΡΙΟΣ        ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤ   ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ       ΣΜΥ

ΛΟΡΕΝΤΣ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΘΩΜΑΣ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)         ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΚΡΗ         ΜΑΡΙΑ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΙΡΗΝΗ         ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)   ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΟΛΓΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)  ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΟΥ  ΦΩΤΟΥΛΑ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)   ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΥ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΚΩΝ ΝΟΣ      ΜΑΡΙΑ           ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ            ΦΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΡΓΥΡΙΟΣ     ΕΛΕΝΗ          ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΠΑΟΥ        ΣΟΦΙΑ           ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)  ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΠΙΘΙΚΟΥΚΗ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ         ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)         ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΠΙΛΑΣ       ΣΤΑΥΡΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ          ΣΣΕ

ΜΠΙΛΙΑ        ΣΕΒΑΣΤΗ    ΚΩΝ ΝΟΣ      ΑΝΝΑ            ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)      ΣΜΥΝ

ΜΠΡΟΣΤΟΥΡΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΑ       ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)       ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΥΛΩΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΩΝ ΝΟΣ      ΕΛΕΝΗ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)       ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΥΣΙ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ            ΛΕΩΝΟΡΑ    ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΤΑΝΟΥ      ΕΛΕΝΗ          ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΑΣΗΜΙΝΑ     ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.)       ΑΣΤΕ

ΝΤΟΧΟΛΙΑΝ           ΑΡΜΑΝ         ΑΡΤΟΥΡ        ΤΣΟΒΙΝΑΡ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)           ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ          ΜΥΡΣΙΝΗ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΗ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ     ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΓΩΝΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΚΩΝ ΝΟΣ      ΣΟΦΙΑ           ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ         ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΠΑΡΑΣΚΕΥ  ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ)      ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΑΝΘΙΑ           ΚΩΝ ΝΟΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΠΙΤΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΛΕΝΗ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.            ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΜΑΡΙΑ           ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΠΑ         ΔΗΜΗΤΡΑ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)        ΕΚΠΑ

ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ       ΚΩΝ ΝΟΣ     ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ       ΜΑΡΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΤΑΣ       ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΑΥΛΟΥ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ        ΑΕΝ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ      ΛΑΖΑΡΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.         ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΡΟΠΟΤΟΥ    ΕΛΕΝΗ          ΗΛΙΑΣ           ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)          ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΡΟΥΜΠΗ      ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΜΙΧΑΗΛ       ΛΟΥΚΙΑ        ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)            ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΣΙΜΙΤΖΗ      ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ      ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΠΥΡΑΚΗ    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ          ΚΩΝ ΝΟΣ      ΣΩΤΗΡΙΑ       ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΥ       ΕΛΕΝΗ          ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ       ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΤΑΜΕΛΑΚΟΥ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΛΑΜΠΡΟΣ    ΑΝΘΗ            ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΤΑΜΕΛΟΣ            ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ       ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΑΣΗΜΙΝΑ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.        ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΡΑ   ΜΑΡΙΑ           ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΦΡΕΙΔΕΡΙ      ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)       ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΙΩΑΝΝΑ        ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΣΧΟΛΙΑΔΗΣ            ΜΙΧΑΗΛ       ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ            ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)      ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΑΡΤΗ          ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΙΩΑΝΝΑ        ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ

ΤΖΑΝΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ      ΣΤΑΜΑΤΩ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΟΤΟΥ          ΙΩΑΝΝΑ       ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΕΙΡΗΝΗ         ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)         ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΡΑΚΑΝΙΑΡΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΖΗΣΗΣ           ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ           ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ 2. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ)          ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΤΡΙΚΑΣ        ΦΙΛΙΠΠΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΜΑΡΙΑ           ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)            ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ           ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)        ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΑΛΙΚΗ     ΑΝΝΑ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΜΑΡΙΑ           ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΙΛΙΓΚΙΡ   ΑΙΓΚΙΟΥΛ   ΙΜΠΡΑΗΜ    ΧΙΛΜΙΕ         ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)      ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΙΦΤΕΛΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΠΡΟΚΟΠΗΣ  ΜΑΡΙΕΤΤΑ    ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΠΑΝΤΕΙΟ

ΤΣΟΥΡΑ       ΜΕΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΙΩΑΝΝΗΣ     ΣΟΦΙΑ           ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΦΛΩΡΟΣ      ΛΑΜΠΡΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΑΣΗΜΙΝΑ     ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΣΙ

ΦΟΥΝΤΑΣ   ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)            ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΦΡΑΤΖΗ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)            ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΑΡΕΜΗΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΕΛΕΝΗ          ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)            ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΚΑΡΑΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΜΑΡΙΝΑ        ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΑ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΘΕΚΛΑ          ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ)        ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΧΟΥΛΗ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ    ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)         ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ   ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ

 

3ο Γενικό Λύκειο Χαλκίδας

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ       ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΕΛΕΝΗ          ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΑΝΕΣΤΗΣ      ΕΛΕΝΗ          ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ     ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ        ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΞΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)        ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΒΗΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ     ΧΑΡΙΛΑΟΣ   ΜΑΡΙΑ           ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)    ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΒΟΥΤΣΑΚΗ ΦΑΝΗ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΣΟΦΙΑ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ)            ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ     ΜΑΡΙΑ           ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΦΙΛΙΩ            ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΕΡΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΧΡΗΣΤΟΣ      ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)           ΑΠΘ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΓΚΕΚΑΣ       ΛΑΜΠΡΟΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ      ΙΩΑΝΝΑ        ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)           ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΓΚΙΖΑ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)           ΑΠΘ

ΔΕΙΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ          ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.)           ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΗΛΙΑ  ΓΙΑΣΕΜΗ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.        ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΘΑΝΟΥ         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΛΑΜΠΡΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ    ΜΑΡΙΑ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΚΑΒΑΛΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)         ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΕΡΑΜΙΔΑ  ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ       ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)            ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ      ΕΛΕΝΗ          ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΛΕΠΚΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.            ΕΚΠΑ

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)           ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΜΠ

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ     ΣΤΕΦΑΝΙΑ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΔΙΑΜΑΝΤΩ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)         ΑΠΘ

ΚΟΝΤΟΥ      ΡΑΦΑΗΛΙΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΑ     ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ           ΜΑΡΙΑ ΛΕΝΑ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΖΩΗ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)        ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ    ΜΙΧΑΗΛ       ΜΑΡΙΑ           ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)      ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΛΑΠΑ            ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ        ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ        ΧΡΥΣΑΝΘΗ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)           ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΛΕΩΝ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ         ΑΣΤΕΡΙΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ      ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ     ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ       ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΑ       ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)           ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΜΟΥΧΤΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ           ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΖΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΜΑΡΙΑ           ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ            ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΚΟΥΤΗ           ΕΙΡΗΝΗ        ΙΩΑΝΝΗΣ     ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ 2. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ)          ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΑΡΣΑΚΗ            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΦΩΤΕΙΝΗ      ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)         ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ  ΖΗΣΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣ         ΑΡΓΥΡΙΟΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)      ΣΜΥΝ

ΝΤΡΕΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΑ     ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΞΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ           ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ        ΣΕΡΑΦΙΝΑ ΔΑΥΙΝΑ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΙΩΑΝΝΑ        ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)        ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ       ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΧΡΗΣΤΟΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΩΑΚΕΙΜ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ           ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ           ΧΡΗΣΤΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ        ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΝΝΑ            ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)        ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΡΟΥΜΠΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΦΡΟΔΙΤΗ    ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ        ΑΕΝ

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ          ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΕΥΤΥΧΙΑ            ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)     ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΙΨΑΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΑ     ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΠΑΝΟΥ      ΓΕΩΡΓΙΑ      ΣΩΚΡΑΤΗΣ   ΕΛΕΝΗ          ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΤΖΑΒΑΡΗ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΟΛΓΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΟΓΚΟΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΖΕΜΠΟΥΛΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΟΤΟΥ          ΕΛΕΝΗ          ΑΓΓΕΛΟΣ      ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ          ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)       ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ         ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΑΙΚΑΤΕΡΙ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ)          ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ            ΗΛΙΑΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)    ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΣΑΝΤΣΑΡΑΚΗ    ΣΟΥΖΑΝΑ    ΔΗΜΟΣ          ΜΑΡΙΑ           ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)            ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΤΣΟΤΡΑ       ΑΝΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΞΕΝΟΦΩΝ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ   ΣΟΦΙΑ           ΗΛΙΑΣ           ΜΑΡΙΑ           ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ            ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΦΡΑΓΚΟΣ    ΦΡΑΓΚΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΔΗΜΗΤΡΑ     ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ     ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΦΡΑΝΤΖΗ    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ     ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΛΙΟΥ        ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΧΑΤΟΥΠΗ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ       ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)       ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΧΡΟΝΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΣΗΜΙΝΑ     ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ      ΕΛΕΝΗ          ΧΑΡΙΛΑΟΣ   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ)        ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

4ο Γενικό Λύκειο Χαλκίδας

ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΑΝΝΑ            ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)     ΠΑΝΤΕΙΟ

ΑΡΓΥΡΙΟΥ   ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΑ       ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)       ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΒΙΡΧΑΛΙΔΗΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ    ΓΑΒΡΙΗΛ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)    ΣΤΥΑ

ΓΑΛΓΑΔΑΣ  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΜΑΡΙΑΝΘΗ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)    ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΚΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΚΡΙΖΗΣ      ΑΝΔΡΕΑΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)         ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ         ΕΛΕΝΗ          ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΜΑΡΓΙΤΣΑ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ            ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΔΗΜΟΣ         ΝΙΚΗΤΑΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΜΑΡΙΑ           ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ        ΑΕΝ

ΔΗΜΟΥ         ΛΥΔΙΑ  ΟΡΣΑΛΙΑ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΗΜΟΥ         ΧΡΗΣΤΟΣ    ΒΛΑΣΙΟΣ      ΒΑΣΙΛΕΙΑ     ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΟΛΓΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)            ΑΠΘ

ΚΑΙΣΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ           ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΕΛΕΝΗ          ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)      ΕΜΠ

ΚΑΛΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ         ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)            ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΙΛΙΑΡΗ   ΕΥΓΕΝΙΑ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΜΑΡΙΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ          ΑΙΚΑΤΕΡΙ     ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)   ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)       ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ        ΑΝΔΡΙΑΝΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ          ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)          ΑΠΘ

ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ      ΜΑΡΙΟΣ        ΡΟΥΝΤΙΑΝ   ΣΟΦΙΑ           ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)     ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΥΣΕΡΗ    ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΕΛΕΝΗ          ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)           ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΙΑΣΚΟΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΙΡΗΝΗ         ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗΣ     ΙΩΑΚΕΙΜ     ΔΑΜΙΑΝΟΣ  ΑΝΝΑ            ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΜΑΖΑΡΑΚΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΑΝΕΣΤΗΣ      ΕΥΓΕΝΙΑ      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΚΑ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΕΙΡΗΝΗ         ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)        ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ            ΜΑΡΙΟΣ        ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ        ΙΩΑΝΝΑ        ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΙΝΤΖΑ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΠΟΥΓΙΑΡ ΙΩΑΝΝΗΣ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)         ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΟΣΧΟΥ      ΔΗΜΗΤΡΑ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)         ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΟΤΣΟ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΠΕΤΡΑΚ        ΑΛΕΞΩ          ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)       ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ         ΑΘΗΝΑ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΕΥΣΤΑΘΙΑ    ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΠΑΝΟΥ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΟΔΥΣΣΕΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΑ     ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)         ΑΠΘ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ         ΕΥΑΝΘΙΑ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ         ΖΩΗ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)            ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΜΠΑΡΣΑΚΗ            ΜΑΡΙΑ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΑ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)       ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΙΛΑΛΗ    ΜΑΡΙΑ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΚΑΣΣΙΑΝΗ   ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΠΟΥΡΝΑΖΗ         ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΕΡ     ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)        ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΟΥΧΤΗ   ΜΑΡΙΑ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)           ΕΚΠΑ

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ     ΕΛΕΝΗ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ           ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΝΟΥΣΙ           ΠΑΟΥΛΑ      ΝΙΚΟ  ΖΥΜΠΥΛΕ    ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΝΤΟΒΙΝΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)       ΑΠΘ

ΝΤΡΕΚΗ       ΘΕΟΔΩΡΑ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΜΑΡΙΑ           ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΠΑΓΩΝΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΖΩΗ    ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΜΠ

ΠΑΙΣΙΟΥ      ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΠΑΡΑΣΚΕΥ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΠΑΝΑΓΙΑΡΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.          ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΠΡΙΟΝΑ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΜΑΡΙΑ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)        ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΕΛΕΝΗ          ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)            ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      ΜΙΧΑΗΛ       ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΕΤΡΑ          ΔΗΜΗΤΡΑ    ΚΩΝ ΝΟΣ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΙΣΧΙΝΑ      ΜΑΡΙΑ          ΗΛΙΑΣ           ΘΕΟΔΩΡΑ     ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΡΗΓΚΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)            ΑΠΘ

ΡΙΓΚΟΥ        ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ        ΘΕΟΔΩΡΑ     ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)          ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΑΚΟΥ         ΜΑΡΙΑ          ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΙΛΙΑΝΑ      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ       ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΞΑΝΘΗ          ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΜΠΑΝΗ   ΑΜΑΛΙΑ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)           ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ          ΜΑΡΙΑ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΣΟΦΙΑ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΙΜΙΤΖΗ      ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΑΡΙΝΑ        ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)        ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΙΝΚΟ           ΤΖΙΝΑ           ΝΙΚΟ ΒΑΛΜΠΟΝΑ            ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)           ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ           ΜΙΧΑΗΛ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ       ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)   ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΤΑΜΟΥ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ         ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ      ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ       ΚΩΣΤΟΥΛΑ  ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΣΤΕΦΑΝΗ    ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ    ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ 2. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ)          ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΤΖΑΦΕΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)           ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΩΚΟΣ      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        ΗΛΙΑΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΠΑΝΤΕΙΟ

ΦΑΛΚΟΥ      ΔΗΜΗΤΡΑ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ            ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)           ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΦΩΚΑ           ΦΩΤΕΙΝΗ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΑΣΑΠΗ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΧΑΣΑΠΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΜΑΡΚΟΣ       ΜΑΡΙΑΝΘΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΧΕΙΜΩΝΑ    ΙΩΑΝΝΑ       ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΑ       ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)        ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΓΚΡΟΝ        ΜΙΡΕΛΑ        ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ     ΠΑΝΤΕΙΟ

ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ       ΙΩΑΝΝΑ       ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ           ΧΡΥΣΗ           ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

 

Γενικό Λύκειο Κανήθου

ΑΓΓΕΛΟΥ    ΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΑΓΓΕΛΟΥ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΑΙΚΑΤΕΡΙ     ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ     ΣΣΕ

ΑΘΗΝΑΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΟΥΡΑΝΙΑ     ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΑΛΕΠΙΔΗ     ΘΕΟΦΑΝΙΑ  ΔΑΜΙΑΝΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ   ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)          ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ        ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)      ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΑΙΣΙΔΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        ΦΩΤΙΟΣ         ΣΟΦΙΑ           ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)        ΑΠΘ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΘΩΜΑΣ         ΕΥΓΕΝΙΑ      ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)    ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΒΕΤΤΑΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ       ΑΕΝ

ΓΙΑΠΛΕΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗ   ΣΟΦΙΑ           ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΑΘΗΝΑ         ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΔΗΜΑΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.)   ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΗΜΟΥ         ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΣΤΑΥΡΟΣ      ΕΛΕΝΗ          ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ &ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)       ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΟΜΕΤΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΔΟΥΝΑ          ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)         ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΟΥΡΑΜΑΝΗΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ      ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)      ΕΚΠΑ

ΖΩΜΑ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΣΟΦΙΑ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)        ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΘΑΝΟΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΝΝΑ            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΘΑΝΟΥ         ΜΑΡΘΑ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΝΝΑ            ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       ΦΩΤΙΟΣ         ΕΛΕΝΗ          ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΚΠΑ

ΙΩΑΝΝΟΥ    ΑΡΤΕΜΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ     ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)           ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ    ΜΑΡΙΟΣ  ΗΛΙΑΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΝΙΚΛΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΑΣΚΤ

ΚΑΠΡΗΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΡΑΛΗ      ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΛΕΝΗ  ΣΥΛΒΑΝΑ            ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)      ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΛΕΝΑ          ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΠΑΝΤΕΙΟ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ        ΜΙΧΑΕΛΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ     ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΣΧΑΛΙΔΗ            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ

ΚΑΤΣΑΛΙΦΗ           ΠΑΥΛΙΝΑ     ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ     ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΤΣΑΛΙΦΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ       ΜΑΡΙΑ           ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ)   ΑΣΠΑΙΤΕ

ΚΙΣΣΟΥΡΑ  ΣΟΦΙΑ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΡΓΙΝΙΑ      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)    ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΟΚΚΟΥ     ΣΤΑΜΑΤΙΑ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ

ΚΟΛΛΙΑ       ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ        ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΚΠΑ

ΚΟΛΟΥΤΣΟΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.)            ΑΣΤΕ

ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΣΟΦΙΑ           ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΟΝΟΜΗ     ΝΙΚΟΣ           ΑΝΔΡΕΑ        ΑΝΙΛΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)    ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΝΤΟΥ      ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ           ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΚΠΑ

ΚΟΤΡΩΝΗ   ΜΑΡΙΑ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)           ΑΠΘ

ΚΟΥΒΑΡΑ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΣΤΕΡΓΙΟΣ      ΣΤΑΜΑΤΙΑ   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΚΟΥΤΟΥΚΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ        ΑΕΝ

ΚΟΥΤΣΑΥΤΗ          ΔΗΜΗΤΡΑ    ΠΕΤΡΟΣ         ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)     ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΙΑΚΟΥ       ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)        ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)       ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΛΙΑΣΚΟΣ     ΔΑΥΙΔ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΛΙΑΣΚΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΙΒΑΝΙΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΑ       ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)      ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΛΟΓΟΥ          ΦΑΙΔΡΑ  ΧΡΙΣΤΙ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΕΥΑΓΓΕΛΙ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΚΡΗ         ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ            ΦΙΛΙΠΠΟΣ    ΕΛΕΝΗ          ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΟΠΑ

ΜΑΛΙΑΡΗ    ΚΡΙΝΙΩ         ΙΩΑΝΝΗΣ     ΜΑΝΘΑ         ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΑΡΑΖΩΤΗΣ          ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΕΙΡΗΝΗ         ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΡΙΝΟΥ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ         ΛΕΩΝΙΔΑΣ   ΙΩΑΝΝΑ        ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)      ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΡΚΟΥ      ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΜΑΡΙΝΑ        ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)         ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΕΛΛΟ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΝΤΟΝ          ΧΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΟΠΑ

ΜΕΡΤΗ         ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΖΑ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ      ΠΑΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΙΩΑΝΝΑ        ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ   ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΗΤΡΑΚΗ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΜΙΩΤΕΡΗ     ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΑΡΙΑ           ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)            ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΟΥΝΤΡΙΧΑ           ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ         ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)     ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΟΥΣΟΥΤΖΑΝΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ          ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΜΠΑΡΟΥΤΑ            ΕΛΠΙΔΑ        ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ           ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΠΑΤΣΚΑ   ΤΙΝΚΑ           ΣΠΕΤΙΜ         ΒΑΛΜΠΟΝΑ            ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. )  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΝΙΚΟΛΑΙΑ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΥΛΩΝΑ     ΣΟΦΙΑ           ΘΩΜΑΣ         ΜΠΙΑΝΚΑ  ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ          ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)      ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΤΟΚΟΣ      ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)           ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΓΟΥΡΤΖΗ           ΕΛΕΝΗ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ          ΣΣΕ

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ     ΕΥΓΕΝΙΑ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)            ΑΠΘ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ        ΑΝΔΡΕΑΣ     ΒΑΓΓΕΛΗΣ   ΑΝΘΗ            ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)         ΑΠΘ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ            ΓΕΩΡΓΙΑ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΕΛΕΝΗ          ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ         ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΑΣΗΜΙΝΑ     ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)    ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗ    ΧΑΡΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΑ     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)           ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΝΤΟΥΛΑ            ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ           ΗΡΑΚΛΗΣ     ΜΑΡΙΑ           ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ &ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)    ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ      ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΜΑΡΙΑ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ     ΕΛΕΝΗ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΕΙΡΗΝΗ         ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΕΠΠΕ          ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)   ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΕΤΡΟΥ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΠΑΓΩΝΑ       ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ)       ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ        ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΙ    ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ          ΜΙΧΑΕΛΑ    ΧΡΗΣΤΟΣ      ΜΑΡΙΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΡΙΤΣΩΝΗ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΡΟΥΜΠΗΣ   ΦΩΤΙΟΣ        ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)   ΑΣΠΑΙΤΕ

ΣΑΚΚΗΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΣΥΜΕΩΝ       ΔΗΜΗΤΡΑ     ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΕΙΝΤΑΡΑΣΙ           ΜΑΡΙΟ          ΒΑΛΤΕΡ        ΑΛΜΠΙΝΑ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)     ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΚΛΙΑ           ΓΕΩΡΓΙΑ   ΜΑΡΙΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΟΥΛΤΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ     ΛΕΩΝΙΔΑΣ   ΜΑΡΙΑ   ΔΙΑΜΑΝΤΩ          ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ            ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ           ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)         ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΤΑΜΕΛΟΣ            ΘΕΟΦΑΝΗΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΙΩΑΝΝΑ        ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)        ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΣΤΑΜΕΛΟΥ            ΑΘΗΝΑ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΝΝΑ            ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)            ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΣΤΕΦΟΥ       ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΝΙΚΟΛΑΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΟΥΡΣΟΥΛΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ      ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΦΩΤΕΙΝΗ      ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)            ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΤΡΟΥΣΙΔΟΥ         ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΑΡΙΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)            ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΤΑΨΗ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΙΡΗΝΗ         ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ &ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)      ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΗΛΕΛΗ       ΔΗΜΗΤΡΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ        ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ

ΤΡΙΒΛΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΑΝΑΣΤΑΣΙ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ)       ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΡΙΚΚΑΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)     ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

ΤΡΟΥΒΑ       ΜΥΡΤΩ   ΝΙΚΗ       ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ         ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)           ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΟΥΠΗΣ    ΗΛΙΑΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΦΩΤΙΑΔΗ     ΔΗΜΗΤΡΑ   ΜΑΡΙΑ           ΧΡΗΣΤΟΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΝΝΑ            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)          ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ       ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ      ΙΩΑΝΝΑ        ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)         ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΧΡΥΣΙΚΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ       ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΛΕΝΗ          ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΧΥΣΟΛΛΑΡΙ           ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           ΓΚΕΖΙΜ         ΛΟΥΛΟΥΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)            ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

Εκπαιδευτήρια ΑΛΦΑ

ΑΙΔΙΝΗ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ &ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)          ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)            ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΒΑΓΙΩΤΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ         ΗΛΙΑΣ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΟΥΚΑ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ           ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΔΟΥΚΑ         ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ           ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΡΟΓΚΑΡΗ  ΜΑΡΙΑ          ΜΙΧΑΗΛ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)           ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΘΕΟΧΑΡΗ    ΙΩΑΝΝΑ  ΑΝΝΑ     ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΕΛΕΝΗ          ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)          ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΕΛΕΝΗ          ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ            ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ         ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΑ       ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ  ΕΛΕΝΗ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΑ     ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΠΑΝΤΕΙΟ

ΜΠΑΡΚΑΣ   ΦΩΤΙΟΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)       ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΤΟΒΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΑ     ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΟΠΑ

ΡΗΓΑΣ          ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΤΡΟΠΩΝΙΑΤΗ      ΜΥΡΤΩ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΠΑΝΤΕΙΟ

ΤΣΑΚΟΥ      ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ)      ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

Εσπερινό Λύκειο Χαλκίδας

ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΜΑΡΙΑ           ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΑΠΘ

ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ        ΖΗΣΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ           ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)      ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

ΜΑΝΩΛΗ     ΑΝΘΟΥΛΑ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΜΑΡΙΑ           ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.        ΕΚΠΑ

ΣΙΜΙΤΖΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΟΠΑ

 

 

Γενικό Λύκειο Βασιλικού

ΑΓΓΕΛΗ       ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)            ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ     ΣΟΦΙΑ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΗΜΕΝΙΑ  ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)            ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗΣ     ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)     ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΚΑΒΑΛΗ    ΜΑΡΙΑ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΗΜΙΝΑ     ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ            ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΓΚΟΥΡΤΖΗ  ΕΛΕΝΗ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΑ       ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)         ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΟΥΤΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΔΟΥΝΑ          ΕΙΡΗΝΗ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ           ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)      ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΘΩΜΑ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ            ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΔΔΙΤΗ      ΜΑΡΙΑ          ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ            ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΚΑΡΑ      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΜΑΡΙΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΚΑΛΦΑΣ      ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΑ        ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ)       ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΠΕΝΗ      ΞΑΝΘΟΥΛΑ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΡΑΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ          ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ)        ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΑ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΙΩΑΝΝΑ        ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)       ΟΠΑ

ΚΙΚΙΔΗΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)        ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)           ΕΚΠΑ

ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΜΑΡΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΥΤΟΥΛΑ            ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΥΤΙΝΟΣ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ          ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)       ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΣΤΥΛΙΑΝΗ   ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ            ΠΑΝΤΕΙΟ

ΛΕΜΠΕΣΗ   ΚΕΡΑΣΟΥΛΑ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΝΝΑ            ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)           ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΛΥΚΟΥ         ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΛΕΝΗ          ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)         ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΛΥΚΟΥ         ΜΑΡΙΑ   ΙΩΑΝΝΑ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΙΡΗΝΗ         ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΟΠΑ

ΜΑΓΚΟΥΤΑ            ΜΑΡΙΑ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΛΕΝΗ          ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΜΑΚΡΗ         ΓΕΩΡΓΙΑ      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ &ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)         ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΝΤΑ         ΕΙΡΗΝΗ        ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)           ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΜΟΛΕ            ΕΛΕΝΗ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ        ΝΙΚΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)       ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΜΠΑΚΑΡΟΖΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΝΙΚΟΛΕΤΑ   ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)           ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΑΡΩΤΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΑ        ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)          ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΟΝΤΣΕΒΑ         ΜΑΡΙΑ          ΤΑΝΙΟ           ΓΙΑΝΚΑ        ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.)       ΑΣΤΕ

ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΦΡΟΔΙΤΗ    ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)          ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΦΡΟΔΙΤΗ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)          ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΑΤΣΗ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΓΙΩΡΓΟΣ        ΛΙΝΤΙΤΑ        ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΝΤΖΟΥ     ΜΑΡΙΑ          ΧΡΗΣΤΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΚΠΑ

ΠΑΛΙ  ΑΝΤΕΛΑΙΝΤΑ        ΑΡΜΠΕΝ       ΛΙΖΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)       ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ          ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΣΤΑΥΡΟΣ      ΙΩΑΝΝΑ        ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)        ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ          ΜΑΡΙΑ          ΣΤΑΥΡΟΣ      ΙΩΑΝΝΑ        ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)          ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΕΡΣΙΔΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΜΠ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΕΛΕΝΗ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΟΔΑΡΑ       ΕΛΕΝΗ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)      ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΟΔΑΡΑΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.       ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΗ        ΣΕΒΑΣΤΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)      ΕΜΠ

ΣΑΜΑΡΑ      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΑΡΙΑ           ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΑΡΡΗ          ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ          ΠΕΤΡΟΣ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ     ΣΝΔ

ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΣΟΦΙΑ           ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)            ΑΣΠΑΙΤΕ

ΤΖΟΥΒΑΝΑΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ            ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΖΩΡΤΖΗ     ΔΗΜΗΤΡΑ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΠΑΝΑΓΙΟΥ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΟΥΛΟΥΜΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΕΛΕΝΗ          ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)       ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΤΟΥΛΟΥΜΗ            ΕΛΕΝΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΑΒΑΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ      ΜΑΡΙΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΤΣΩΚΟΥ      ΕΛΕΝΗ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑ     ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΟΠΑ

ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΕΛΕΝΗ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)            ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ            ΑΓΓΕΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ       ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 

Γενικό Λύκειο Ν. Αρτάκης

ΒΕΛΛΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)         ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΒΙΔΑΛΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ     ΙΑΚΩΒΟΣ      ΑΡΤΕΜΙΣ       ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

ΒΟΥΡΔΑΝΟΥ          ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΔΟΜΝΑ         ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΕΩΡΓΑΡΑ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ     ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΓΚΟΥΛΙΑΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΦΩΤΕΙΝΗ      ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ       ΑΕΝ

ΖΩΗ   ΦΑΝΗ            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΣΟΦΙΑ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)         ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)   ΑΣΤΕ

ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ)       ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΗ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)            ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΝΑΤΑ       ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ           ΧΡΗΣΤΟΣ      ΣΟΦΙΑ           ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)     ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΠΕΝΗ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)            ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ        ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ            ΕΥΔΟΞΙΑ      ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΦΩΤΙΟΣ         ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ   ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΚΑΛΗ   ΣΩΤΗΡΙΑ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ          ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΕΥΑΓΓΕΛΙ    ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΤΕΓΙΑ     ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΜΙΧΑΗΛ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)         ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ          ΕΥΑΓΓΕΛΙ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.)            ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΕΛΕΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)          ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΙΟΥΣΗΣ     ΜΑΡΙΝΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΛΟΥΚΙΑ        ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ          ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΔΗΜΗΤΡΑ     ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)          ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΝΤΑΚΗ   ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΣΤΥΛΙΑΝΗ   ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)        ΑΠΘ

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ       ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΑΝΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)          ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ     ΣΤΥΛΙΑΝΗ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΠΑΝΤΑΣΗΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ          ΣΤΕΦΑΝΙΑ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)       ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ         ΟΡΕΣΤΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)        ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΠΑΡΩΤΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ)       ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ           ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ     ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΚΩΣΤΟΥΛΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)       ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ    ΚΩΣΤΑΣ        ΕΛΕΝΗ          ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)         ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΠΑΤΕΡΙΤΣΑ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ          ΚΥΡΙΑΚΟΣ   ΦΑΝΗ            ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)     ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΕΤΑΛΑ       ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ   ΜΑΡΙΑ           ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ            ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΡΟΥΜΠΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΑ        ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

ΣΑΜΑΡΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)    ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΛΑΜΠΡΟΣ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ)        ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΚΡΙΒΑΝΟΥ           ΑΓΑΘΗ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΣΟΦΙΑ           ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)           ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)       ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΤΑΜΟΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)          ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΟΣ      ΦΩΤΙΟΣ        ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΕΥΛΑΜΠΙΑ  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)   ΕΚΠΑ

ΤΖΑΝΗΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ        ΠΑΝΔΩΡΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)        ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΡΙΚΚΑ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΛΕΝΗ          ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)        ΕΚΠΑ

ΤΣΕΒΑ          ΜΑΡΘΑ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)        ΑΠΘ

ΤΣΙΜΗΣ        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΜΙΧΑΗΛ       ΑΝΝΑ            ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΜΠ

ΦΙΡΤΙΚΙΑΔΗΣ         ΝΙΚΗΤΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙ     ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)            ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΦΩΚΟΥ        ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΑΝΔΡΟΝΙΚ   ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)    ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ           ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΧΑΣΑΠΗ      ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ      ΜΙΧΑΗΛ       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)      ΕΚΠΑ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΜΑΡΙΑ           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΕΚΠΑ

ΧΟΥΜΟΥ     ΑΘΗΝΑ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ     ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)            ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΧΡΥΣΟΣ       ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΜΑΡΙΑ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ )        ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

 

Γενικό Λύκειο Βαθέος Αυλίδος

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ        ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΝΝΑ            ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΒΑΘΗ            ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)  ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΒΑΘΗΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΑΡΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΕΡΟΥΣΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΑ       ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)             ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΒΙΣΒΙΝΗ       ΓΛΥΚΕΡΙΑ   ΑΝΔΡΕΑΣ      ΔΗΜΗΤΡΑ     ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΙΑΝΝΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)         ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΜΑΡΙΑ           ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)        ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΓΚΙΖΑΝΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΟΥΡΑΝΙΑ     ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)   ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΦΩΤΙΟΣ        ΑΝΔΡΕΑΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ     ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)         ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΑΡΓΥΡΩ       ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΚΟΡΙΝΑ        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.      ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ           ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΥΔΙΑ    ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)            ΑΣΠΑΙΤΕ

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           ΛΕΩΝΙΔΑΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΚΑΛΑΜΙΩΤΗ          ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)            ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΨΑΛΑ      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΧΡΗΣΤΟΣ      ΕΛΕΝΗ          ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)  ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΟΝΤΕΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤ  ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)       ΕΚΠΑ

ΚΟΥΚΕΛΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ      ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)    ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΛΙΓΚΡΟΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΜΑΡΙΑ           ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)            ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΟΥΚΑ         ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)      ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗ       ΕΥΔΟΞΙΑ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΖΑΧΑΡΩ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.      ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΗΤΣΗ         ΣΩΤΗΡΙΑ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ     ΙΟΥΛΙΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΑΡΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΤΟΝΤΣΟΥ ΙΑΝΑ  ΒΑΝΤΙΜ        ΙΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΙΟ  ΚΡΙΣΤΙΝΑ    ΣΤΥΛΙΑΝ      ΝΤΟΝΙΚΑ     ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)          ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΑΛΕΜΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ)       ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ          ΠΕΡΙΚΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΣΚΕΜΠΗ      ΜΑΡΙΕ           ΧΡΗΣΤΑΚΗ  ΚΟΖΕΤΑ        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)        ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΡΑ   ΕΛΕΝΗ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ     ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΖΕΛΑ          ΕΛΕΝΗ          ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)        ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΡΙΧΑΣ         ΣΩΤΗΡΙΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΜΑΡΙΑ           ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΧΑΙΝΤΟΥΤΗ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)          ΕΚΠΑ

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ    ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ          ΣΤΑΜΑΤΗΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΗ   ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)    ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ